איזה גימור עדיף לדלת פנים

דלתות פנים כוללות גם עבודת גימור בשלב הסופי של תהליך הייצור. הגימור מתאפשר במספר צורות וחומרים כאשר פופולרי מאוד הוא גימור פורמייקה כמו גם גימור של צבע. אפשרויות נוספות כוללות גימור מחומרים נוספים. הגימור הוא הציפוי היושב על הדלת עצמה, כאשר חשוב לתת את הדעת על איכות הציפוי, התכונות שלו ועל קשת הצבעים והטקסטורות הקיימות לכל סוג ציפוי שנבחר בו.

ציפוי פורמייקה

פורמייקה הוא ציפוי פופולרי מאוד עבור משרדים בעיקר. מחירו הזול יחסית, עמידותו לאורך זמן והיכולת שלו לדחות נוזלים ורטיבות מביאים לכך שבמשרדים ובתים רבים בישראל אנו פוגשים אותו. גימור הפורמייקה נוח גם לניקוי ויש קשת רחבה של צבעים ואפשרויות של גוונים עבור עיצוב של דלתות פנים.

ציפוי למינציה

אפשרות של למינציה כוללת ציפוי רב-שכבתי על דלת הפנים עצמה כאשר בתהליך של הדבקה בתנור – השכבות של הציפוי מתמזגות אל הדלת ולא ניתן להבחין בכך שישנו ציפוי שכבתי.

ציפוי צבע

אפשרות נוספת לבחור בה עבור ציפוי של דלתות פנים הוא צבע אפוקסי או ציפוי בתנור אשר מצפה את הדלת עצמה. רמת הגימור היא גבוהה מאוד וניתן לשלב ציפוי עם ברק או ללא ברק ולהגיע לרמת גוון מאוד מדויקת.

ציפוי פולימרי

ציפוי מסוג זה מאפשר לצפות דלת פנים במראה של דלת מעץ מלא למשל או במרקמים שונים – ולכן הוא תחליף נוח לכיס ואסתטי עבור מי שלא רוכשים דלתות עץ מעץ אך כן מעוניינים לשלב מראה כזה. קיימים סוגים שונים של ציפויי צבע והדבר תלוי מהחומר ממנו עשויה הדלת עצמה. ציפוי צבע הוא במחיר נוח מאוד לכיס, והוא אפשר להגיע לרמת גימור יפה מאוד עם אטימות מוחלטת וחוזק מירבי. גם היכולת לנקות כתמים בקלות ממנו מביאה לכך שהוא מבוקש בבתים רבים בישראל.

גם עבור חזיתות מטבחים תוכלו לשלב ציפויים שונים בהתאם לחומר ממנו עשויה כמובן חזית הארון.

דילוג לתוכן